Nodolini Sprinklers: Podział grup produktów

przez adam
Odsłony: 347

Armatki deszczowe - do rolnictwa i dla redukcji lub kontroli zapylenia

Nodolini ma duży wybór dużych turbinowych armatek deszczowych do zastosowań rolniczych i dla celów tłumienia pyłu/ kurzu, które sprawdzają się na rynku. Dostępne są z rozmiarami kołnierza 1 1/2 "- 4". W zależności od ciśnienia promień może wynosić od 18 do 99 metrów, a zakres przepływu wynosi od 80 do 4050 litrów / minutę.

Armatki wodne - do tłumienia pyłu

Nodolini ma gamę armatek, dział wodnych turbinowych o stopniu nachylenia 43 stopni, zaprojektowanych specjalnie do tłumienia pyłu na hałdach, zboczach itp. Rozmiary przyłączy wahają się od 2-calowego gwintu do 4-calowego kołnierza. W zależności od ciśnienia wysokość strugi może wynosić od 11 do 36 metrów, promień zasięgu strumienia wody może wynosić od 37 do 80 metrów.

Armatki wodne, zraszacze - do wody powodującej korozję, np. wody morskiej

Nodolini oferuje szereg dużych zraszaczy turbinowych specjalnie zaprojektowanych do pracy z wodą korozyjną. Są one odpowiednie do stosowania z wodą morską czy np. ściekami do kontroli zapylenia w portach itp. Wszystkie części są anodowane lub powlekane w celu ochrony, wszystkie części mechaniczne są uszczelnione.

Armatki wodne, zraszacze - do deszczowni

Firma Nodolini oferuje gamę zraszaczy turbinowych Rain Gun zaprojektowanych specjalnie do nawadniania z deszczowniami, systemami samojezdnymi.