Odpylanie pyłu zraszaczami Nodolini Sprinklers

przez adam
Odsłony: 456

SYSTEMY ODPYLANIA

Dostarczamy systemy odpylania firmy Nodolini do kamieniołomów, elektrowni węglowych, elektrowni koksowych, itp. A także do hal jeździeckich itp. Dla branży sportowej i rekreacyjnej. Każda instalacja jest indywidualnie dopasowana do zastosowania i opiera się na naszym udanym systemie Nodolini.

Zraszacze_przemyslowe
Zdjęcie 1.: Systemy przeciwpyłowe, wiążące kurz, systemy zatrzymujące pył dla zapasów węgla

 

Wzgórza pylące, hałdy pyłu

Emisje pyłów z pokładów węgla i hałd emitujących pyły stanowią problem środowiskowy, który tworzy mieszkańcom i przedsiębiorstwom niezwykle trudne warunki życia. Kontrolowanie tych emisji jest ważną częścią Twojej odpowiedzialności za środowisko i lokalną społeczność. Sprawdzony kompleksowy system ochrony przeciwpyłowej Nodolini eliminuje potencjalne problemy. Oferujemy systemy Nodolini typu Dust-Suppressive Rainguns. Istnieją również specjalnie powlekane wykonania dla szczególnie wymagających zastosowań.

 

TYPOWE ZASTOSOWANIA OBEJMUJĄ:

 

składy węglowe

 

drogi dojazdowe

 

Obszary stoczni i hałdy kruszyw

 

kamieniołomy

 

Centra recyklingu

 

Składowiska odpadów z gospodarstw domowych i przemysłowych

 

Miejsca prowadzenia prac rozbiórkowych

 

budynki przemysłowe

 

szkółki jeździeckie

 

konne tory wyścigowe

 

stajnie i kryte padoki jeździeckie

 

hale i areny jeździeckie

 

areny zewnętrzne

 

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

Ponad 20 lat doświadczenia w systemach tłumienia kurzu i pyłu. Ważny dystrybutor systemów Nodolini Rainguns. Pełna usługa projektowania (za darmo).

Systemy dla majsterkowiczów, na zamówienie: kompletna usługa instalacji

STEROWANIE JAKOŚCIĄ POWIETRZA WYMAGA PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW TŁUMIENIA PYŁU

Istnieją surowe przepisy regulujące ilość pyłu na komercyjnym placu budowy. Władze lokalne i agencje ochrony środowiska mogą badać lokalizacje (i często tak robią jeśli wpłyną skargi) celem nałożenia kar lub wysokiej grzywny, jeżeli się to odbnywa z naruszeniem przepisów - albo sąsiednia osoba fizyczna lub spółka złożyła skargę.

Istnieje szereg rozwiązań dla tłumienia pyłu w zależności od rodzaju operacji (elektrownie, kamieniołomy, areny sportowe w branży rozrywki, systemy dla składów węgla, hałd i placów węglowych, etc.). Wiedza, które systemy wybrać aby osiągnąć najlepsze wyniki i jakie są najbardziej efektywne i wydajne metody instalacji, bierze się z doświadczenia i zrozumienia branży. Tutaj w Aqua Grupa SBS jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w zakresie konfiguracji i dostaw systemów tłumienia pyłu i chętnie będziemy w stanie doradzać naszym klientom.

Wybór odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie ...

Kiedy budynek lub plac budowy jest narażony na warunki wietrzne lub kurz jest wzniecany i rozprowadzany przez ruch pojazdów, potrzeba tłumienia pyłu rozproszonego ma swoje rozwiązanie. W większości przypadków oferta składałaby się z systemu starannie rozmieszczonych zrszaczy, które są automatycznie sterowane z centralnego punktu. Kluczem do sprawnego i wydajnego działania tych systemów jest zrozumienie i zaplanowanie geografii obszaru.

Często dana lokaliacja musi przez pewien czas utrzymywać hałdy tworzące podmuchy pyłu lub składy pylącego węgla. Aby kontrolować emisję pyłu z tych miejsc i unikać zwiększonych problemów środowiskowych, zalecamy jeden z naszych wiodących na rynku systemów przeciwpyłowych. To wodne rozwiązanie okazało się niezwykle skuteczne w zapobieganiu rozprzestrzeniania się pyłu i utrzymywaniu emisji z przedsiębiorstw w wymaganych granicach.

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i dostępem do produktów wiodących na rynku, w tym serii Nodolini, mamy rozwiązanie.

Inne wymagania dotyczące tłumienia pyłu ...

Inne miejsca gdzie możemy zapewnić indywidualne rozwiązania odpylania dla naszych klientów to są: stocznie, składy węgla, kamieniołomy, centra recyklingu, składowiska odpadów,place rozbiórki, szkoły jazdy konnej i stajnie, hale i sale jeździeckie czy korty tenisowe.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz fachowej porady.

 

 

 

Źródło: materiały z Maddison W T.