Oferta systemów tłumienia, redukcji, kontroli zapylenia

przez adam
Odsłony: 360

W Aqua-Grupa SBS  zapewniamy kompleksowe systemy kontroli pyłu i systemy przeciwpyłowe dla przemysłu wydobywczego i dla zastosowanioa ogólnoprzemysłowego.

Chciałbyś znaleźć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie przeciwpyłowe?

Systemy tłumienia pyłu i kurzu 

Specjalizujemy się w kontoli i redukcji pyłu w kopalniach i spełniamy wszystkie wymagania przemysłowe. Nasi klienci z branży górnictwa znają nas jako lidera w dziedzinie kontroli pyłu, ponieważ dostarczamy sprawdzoną technologię tłumienia pyłu. Działamy od lat, a wprowadzając innowacje i udoskonalając nasze wiodące w branży systemy przeciwpyłowe, z dumą kontynuujemy oferowanie wysokiej jakości technologii tłumienia pyłu, którą nasi klienci poznali.

Poprzez zapewnienie środowiska pracy prawdziwie bezpyłowego, jesteśmy w stanie doprowadzić do poprawy zdrowia i produktywności Twoich pracowników, chronić i przedłużyć żywotność Twoich drogich zasobów używanych do pracy, będziemy wspierać Cię w utrzymaniu wymaganych przepisami norm jakości powietrza i zaoszczędzimy Ci wysokie koszty poprzez zmniejszenie kosztów utrzymania.

Nasi eksperci są gotowi doradzić Ci w kwestii rozwiązania idealnie dopasowanego do specyficznych potrzeb Twojej lokalizacji.

Specjalizujemy się w projektowaniu systemów odpylania dostosowanych do specyficznych wymagań Twojego miejsca. Koncentrujemy się na problemie pyłu w kopalniach i zakładach przemysłowych. Nasza różnorodna oferta usług może wspierać następujące procesy:

Terminale przeładunkowe węgla kamiennego

Przeładunek i recykling

Tereny ruchu / koleje

Terminale rozładunku wagonów kolejowych

Kolejowe obrotnice ze zrzutem ładunku do leja odbiorczego

Podajniki, taśmociągi kubełkowe

Podajniki do przenośnika taśmowego

Podajniki do zbiorników

Hałdy

Szyby kopalni - wentylacja