Systemy tłumienia kurzu i pyłu marki Nodolini

przez adam
Odsłony: 359

Witamy w Aqua- Grupa SBS. Firma zajmuje się w znacznej mierze doborem i sprzedażą profesjonalnych systemów tłumienia kurzu i pyłu w zakładach przemysłowych, w ujeżdżalniach koni i w innych warunkach gdzie jest to wymagane. 

ZRASZACZE typu Rain Gun (działo wodne) - DO ROLNICTWA I DO REDUKCJI ZAPYLENIA, KONTROLI PYŁÓW

Nodolini ma duży wybór dużych zraszaczy turbinowych, które sprawdziły się na rynku. Dostępne są w rozmiarach kołnierza 1 1/2 "- 4". W zależności od ciśnienia promień może wynosić od 18 do 99 metrów, a zakres przepływu od 80 do 4050 litrów / minutę.

ZRASZACZE typu Rain Gun (działo wodne)  - DO PIELĘGNACJI PYŁÓW

Nodolini ma wiele zraszaczy mających trajektorię 43 ° kąta, zaprojektowanych specjalnie do tłumienia pyłu na hałdach w kopalniach, portach i tak dalej. Zakresy przyłączy wahają się od 2" gwintu do 4" kołnierza. W zależności od ciśnienia wysokość strugi może wynosić od 11 do 36 metrów, a promień jej zasięgu może wynosić od 37 do 80 metrów.

ZRASZACZE typu Rain Gun (działo wodne)  - DO WODY POWODUJĄCEJ KOROZJĘ

Firma Nodolini oferuje gamę zraszaczy turbinowych Rain Gun zaprojektowanych specjalnie do wody korozyjnej czyli takiej która wywołuje korozję materiałów/ metali. Są one odpowiednie do stosowania z wodą morską do tłumienia pyłu dla portów itd. Wszystkie części są anodowane, pokryte powłokami lub inaczej ochronione, wszystkie części mechaniczne są uszczelnione.