Systemy do tłumienia pyłu ze zraszaczami typu Heavy- Duty

przez adam
Odsłony: 357

Prezentujemy we współpracy z NODOLINI z Włoch szeroką gamę systemów tłumienia pyłu z wykorzystaniem potężnych zraszaczy ciężkich.

Specjalizujemy się w dostarczaniu różnych systemów tłumienia pyłu i kurzu. Obejmuje to również wysokowydajne duże zraszacze dla przemysłu przetwórczego. Nodolini jest pionierem w produkcji dużych zraszaczy z ponad 60-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Zraszacze typu heavy-duty opracowywane są w oparciu o rzeczywiste wymagania klientów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania "pod klucz" dla wszystkich rodzajów narażonych, trudnych sytuacji związanych z pyłami (np. duże i strome hałdy, szlaki transportowe, kopalnie, stocznie, elektrownie itp.). Nasza usługa obejmuje projektowanie i dostarczanie systemu. Mamy skuteczne rozwiązania problemów lotnych emisji pyłów w wyżej wymienionych obszarach przy minimalnym zużyciu wody i energii elektrycznej.

Głównym składnikiem tych układów są zraszacze heavy duty. Są one przeznaczone do pracy w trudnych warunkach wysokiego ciśnienia (15 bar) oraz są zabezpieczone i poddane utlenieniu do twardych tlenków. Ruchome części są zabezpieczone co pozwala na długi okres użytkowania i bezproblemowe wykorzystanie w latach ciągłej eksploatacji.

 

Linie zraszaczy do systemów przeciwpyłowych:

 

 1. USUWANIE PYŁU (MODEL STANDARDOWY) Z WODAMI I ŚRODOWISKAMI, KTÓRE NIE POWODUJĄ KOROZJI
 2. USUWANIE PYŁÓW Z WYKORZYSTANIEM ŻRĄCYCH PŁYNÓW, WODĄ Z OCZYSZCZALNI, WODĄ MORSKĄ, ŚCIEKAMI
 3. USUWANIE PYŁÓW ZA POMOCĄ WODY CZY CIECZY ŻRĄCYCH Z ZAWARTOŚCIĄ SUBSTANCJI ŚCIERNYCH

 

Nasz zespół jest zawsze gotowy do oceny i zaproponowania odpowiednich rozwiązań dla wszystkich rodzajów wymogów tłumienia pyłu.

Nasz personel techniczny jest zawsze dostępny do dyspozycji naszych klientów i pomaga w dobore pod względem warunków lokalizacyjnych, takich jak jakość wody, wiatru, złożoność układów, charakterystycznych dla emisji pyłu, kurzu, czy dopuszczalnych poziomów emisji. Udziela porady itp. w sprawie odpowiednich modeli i rozwiązań na nich opartych.

Oferta zraszaczy:

 1. S45 DUST SUPPRESSION
 2. S45 DUST SUPPRESSION WYSOKIE CIŚNIENIE
 3. S45 2 "DUST SUPPRESSION
 4. S45 2 "DUST SUPPRESSION WYSOKIE CIŚNIENIE
 5. S45 PLUS DUST SUPPRESSION
 6. S45 PLUS DUST SUPPRESSION WYSOKIE CIŚNIENIE
 7. S60 PLUS DUST SUPPRESSION
 8. S70 PLUS DUST SUPPRESSION
 9. S70 SUPER DUST SUPPRESSION
 10. S80 DUST SUPPRESSION
 11. S80 SUPER DUST SUPPRESSION
 12. S45 - 43 ° DUST SUPPRESSION
 13. S60 - 43 ° DUST SUPPRESSION
 14. S70 - 43 ° DUST SUPPRESSION
 15. S80 SUPER - 43 ° DUST SUPPRESSION