Systemy tłumienia pyłu i redukcji kurzu w ofercie Aqua- Grupa SBS

przez adam
Odsłony: 343

We współpracy z NODOLINI SPRINKLERS z Włoch, Aqua Grupa SBS prezentuje szeroką gamę systemów przeciwpyłowych z wydajnymi zraszaczami o dużej wytrzymałości. Aqua Grupa SBS to zespół ekspertów inżynieryjnych, którzy aktywnie uczestniczą w opracowywaniu i dostarczaniu różnych systemów przeciwpyłowych. Są to wysokowydajne zraszacze, jeden z wielu innych produktów, rozwiązań i usług dla przemysłu przetwórczego. Nodolini jest pionierem w produkcji zraszaczy z ponad 60-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Zraszacze opracowywane są przez nasz wspólny wysiłek i doświadczenie w zakresie rzeczywistych wymagań klientów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym możliwe są rozwiązania "pod klucz", dla wszystkich rodzajów sytuacji związanych z pyłami (np. hałdy, szlaki transportowe, kopalnie, otwarte stocznie, elektrownie itp.). Naszym celem jest projektowanie, inżynieria, dostarczenie, zastosowanie i uruchomienie systemu. Zapewniamy skuteczne rozwiązania problemów lotnych emisji pyłów w powyższych obszarach przy minimalnym zużyciu wody i energii elektrycznej.

Główny składnik tych systemów - zraszacze zaprojektowano do pracy w niesprzyjających warunkach, możliwe jest wysokie ciśnienie (15 barów). Mają one chronione części ruchome i zabezpieczone części odsłonięte, co zapewnia im długą żywotność i bezproblemową wydajność przez lata ciągłej pracy.

Opracowaliśmy trzy linie zraszaczy dla naszych systemów odpylania:

  1. USUWANIE PYŁU (MODEL STANDARDOWY) Z WODAMI I ŚRODOWISKAMI, KTÓRE NIE POWODUJĄ KOROZJI
  2. USUWANIE PYŁÓW ZE ŻRĄCYMI PŁYNAMI, OCZYSZCZANYMI ŚCIEKAMI, WODĄ MORSKĄ ETC.
  3. USUWANIE PYŁÓW ZA POMOCĄ CIECZY ŚCIERNYCH (GÓRNICTWO), WODY ODPADOWEJ, MOIRSKIEJ, O WŁAŚCIWOŚCIACH KOROZYJNYCH

Nasz zespół jest zawsze gotowy do wyceny i zaproponowania odpowiednich rozwiązań dla wszystkich rodzajów systemów tłumienia pyłu.

Nasz personel techniczny jest zawsze dostępny, aby doradzić w sprawie odpowiednich modeli / rozwiązań na podstawie zapytań naszych klientów dotyczących warunków na miejscu, takich jak jakość wody, warunki wietrzne, inne złożone czynniki, charakterystyki emisji pyłu, dopuszczalne poziomy emisji pyłu itp.