Nasi partnerzy

przez adam
Odsłony: 383

To nasz duży partner we Włoszech. Firma ta to producent zraszaczy Nodolini Irrigatori lub Nodolini. Firma ta upoważniła nas do pełnej sprzedaży i dystrybucji zraszaczy Nodolini w Polsce i w Niemczech.

Nodolini Sprinklers to profesjonalna firma specjalizująca się w zraszaczach. Nodolini prowadzi badania i rozwój naszych produktów we Włoszech od ponad 50 lat. To pozwoliło nam połączyć solidność naszych produktów z wysoką wydajnością i wyjątkową lekkością. Nasza kompletna oferta produktów jest niezwykle wydajna i wyposażona w nowoczesną technologię. Nasze ciągłe badania przez ponad pięćdziesiąt lat działalności pozwoliły nam połączyć niezawodną inżynierię z najlepszą wydajnością.

Jesteśmy pewni, że nasze produkty sprostają współczesnym potrzebom. Obszar podzielony jest pomiędzy typami zraszaczy o średnim rzucie (np. S45), długim rzucie (np. S60) i bardzo długim rzucie (np. Jet 100 Plus). Wszystkie modele są wyposażone w ruchome części, które umożliwiają niezawodne działanie w celu uzyskania maksymalnej wydajności w systemach średniej mocy. Powłoka z tworzywa sztucznego jest standardem w tym urządzeniu i zapewnia doskonałą ochronę odsłoniętych elementów.

Na życzenie klienta możliwe są indywidualne rozwiązania, takie jak:anodowe utlenianie dla szczególnie agresywnych cieczy i  zastosowań z cieczami żrącymi, lub wykonanie dysz ze stali nierdzewnej. Firma jest również otwarta na inne wymagania klientów.

Do wszystkich zastosowań oferujemy pełną gamę zraszaczy:

ROLNICTWO

USUWANIE PYŁÓW - PRZEMYSŁ

 

PŁYNY ŚCIERNE

PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY

Nasza firma specjalizuje się również w konserwacji, kalibracji, montażu powiązanych produktów.