Zwalczanie kurzu i pyłu na trasach przejazdu ciężarówek: oferta

przez adam
Odsłony: 315

Systemy zwalczania pyłu i kurzu na drogach dla ciężarówek - samochodów ciężarowych (Haul Road Dust Suppression, LKW-Straßen-Staubbekämpfungssysteme) zostały zaprojektowane w celu zatrzymania i zwalczania pyłu spowodowanego przez wietrzne, suche warunki i pojazdy, które korzystają z dróg szutrowych, żwirowych dla pojadów ciężarowych.

Oferujemy podstawowe systemy i w pełni zautomatyzowane systemy.

Podstawowymi systemami są zraszacze/ działa wodne typu Rain guns (armatki deszczowe), które są zamontowane na statywach lub tójnogach i są połączone elastycznymi wężami. W razie potrzeby systemy można obsługiwać ręcznie. Ten sam system w stałej wersji może być dostarczonyna amówienie, wówcas działa  Rain gun (armatki deszczowe) są zamontowane na stałych wspornikach. System może być obsługiwany ręcznie lub może być zautomatyzowany za pomocą elektromagnetycznych zaworów niskiego napięcia i układu czasowego.

W pełni zautomatyzowany system może sterować zarówno nadziemnym systemem jak i systemem podziemnym, ze zraszaczami wyskakującymi, które mogą być sterowane przez elektrozawór niskiego napięcia podłączony do sterownika, który obsługuje automatyczny system.