Elektroniczne zraszacze do deszczowni

przez adam
Odsłony: 364

Zraszacze elektroniczne - produkty specjalnie przygotowane do deszczowni, samojezdnych maszyn nawadniających (samobieżnych deszczowni)

 

  • Model Jet 100 Electronic - zraszacz turbinowy o bardzo długim rzucie

 

Złącze kołnierzowe nr 4 zaciski M10 o średnicy 166 mm. Seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. Kąt zraszania można ustawić za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania w prawo i w lewo; można również regulować prędkość, która nie jest już zależna od ciśnienia roboczego i może być zmieniana niezależnie dla każdego obrotu.

 

  • Model Jet 100 Electronic -wersja z  przyłączem kołnierzowym. Zraszacz turbinowy o bardzo długim rzucie

 

Jest to zraszacz / nawadniacz z trajektoriami o różnych kątach. Kontrola kąta może być prowadzona od minimum 18 do maksymalnie 26 stopni. Początkowy kąt ustawiony z programowaniem wynosi 25 stopni. Pochylenie można regulować ręcznie lub automatycznie za pomocą wbudowanego czujnika wiatru. Seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania.

 

  • Model Jet 100 Plus Electronic - przyłącze kołnierzowe. Zraszacz turbinowy o bardzo długim rzucie

 

Złącze kołnierzowe nr 4 zaciski M10 o średnicy 166 mm. Seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. Kąt wyrzutu wody można ustawić za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania w prawo i w lewo; można również regulować prędkość, która nie jest już zależna od ciśnienia roboczego i może być zmieniana niezależnie dla każdego obrotu.