Nodolini Sprinklers- opis producenta

przez adam
Odsłony: 364

Producent zraszaczy, firma Nodolini, ma zaszczyt przedstawić swoją pełną gamę produktów, wynik ciągłych badań opracowanych przez ponad 50 lat działalności. Te badania pozwoliły nam połączyć wytrzymałość naszych zraszaczy z wyjątkowo wysoką wydajnością i technologią. Jesteśmy pewni produktu, który spełnia współczesne potrzeby.

Nodolini Sprinkler to profesjonalna firma specjalizująca się w zraszaczach. Przebadaliśmy i opracowaliśmy nasze produkty we Włoszech i ribimy to od ponad 50 lat. To pozwoliło nam połączyć solidność naszego sytstemu nawadniania z wysoką wydajnością i wyjątkową lekkością. Nasz kompletny asortyment produktów jest niezwykle wydajny i wykonany w nowoczesnej technologii. Nasze ciągłe badania przez ponad pięćdziesiąt lat działalności pozwoliły nam połączyć niezawodną inżynierię z najlepszą wydajnością. Jesteśmy pewni, że nasze produkty sprostają współczesnym potrzebom.

Obszary działania naszych produktówto różne zasięgi zraszaczy:

  1. rzut średni (np. S40),
  2. długi rzut (np. S60) i
  3. bardzo długi rzut (np. Jet 100 Plus)

Wszystkie modele średniego-, długiego i bardzo dalekiego zasięgu są wyposażone w chronione części ruchome, które zapewniają niezawodną pracę, zapewniając maksymalną wydajność w systemach średniej mocy. Powłoka z tworzywa sztucznego jest standardem w tym urządzeniu i zapewnia doskonałą ochronę odsłoniętych elementów. Na życzenie klienta możliwe są indywidualne rozwiązania, takie jak: np. utlenienie do twardych tlenków dla szczególnie agresywnych ciecy lub instalacja w zraszaczu dysz wodnych wykonanych ze stali nierdzewnej. Firma lubi być otwarta i gotowa na inne potrzeby klientów. Do tej pory zbudowaliśmy sieć wielu partnerów na całym świecie. Mamy kanały sprzedaży w Europie, Ameryce, Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji i innych krajach.