Oferta produktowa firmy Nodolini

przez adam
Odsłony: 341

Zraszacze turbinowe 

Systemy nawadniające dla rolnictwa zbudowane z wysokiej jakości materiałów. Mają wysoką wydajność i zajmą niewielką powierzchnię. Trzyletnia gwarancja na modele serii S. Model JET 100 PLUS A.P. osiąga zasięg ponad 100 metrów promienia zraszania deszczem.

Zraszacze turbinowe dla deszczowni

Specyficzne zraszacze turbinowe do montażu na deszczowniach (maszynach samobieżnych). Kąt wyrzutu strumienia deszczu: 25 ° trajektorii lotu. Możliwość szybkiego wyregulowania/ spozycjonowania. Doskonale sprawdzają się również na stromych zboczach. Całkowite wyeliminowanie wibracji, które mogą być powodowane ruchem wózka desczowni. Są wyposażone w przerywanie przepływu strugi.

Elektroniczne zraszacze turbinowe dla deszczowni

Ta seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. Za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania kąt nawadniania można regulować zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara; można również ustawić prędkość, która nie zależy już od ciśnienia roboczego, ale można ją zmieniać niezależnie dla każdego kierunku obrotu. Dzięki systemowi "just-angle" możliwe jest dostosowanie kąta trajektorii najlepiej dostosowanego do podlewania roślin; ręcznie lub automatycznie z ustawieniami za pomocą zdalnego sterowania wielofunkcyjnego. Zintegrowany czujnik wiatru automatycznie dostosowuje trajektorię, gdy zmienia się prędkość wiatru.

Zraszacze dla przemysłu- do kontroli i redukcji poziomu zapylenia

Obszar podzielony jest na zraszacze o trajektorii 25 ° -28 ° (dla kopalni. itp.) I zraszacze o trajektorii 43 ° (dla składów i hałd, zwałów koksu). We wszystkich modelach przeciwpyłowych części mechaniczne są chronione, dzięki czemu nawet w trudnych sytuacjach zraszacz może nadal pracować. Domyślnie wykonywany jest zabieg uplastyczniający powierzchnię zraszacza, który chroni odsłonięte części. Na życzenie klienta można tworzyć niestandardowe rozwiązania, takie jak obróbka za pomocą twardego utleniania dla szczególnie agresywnych cieczy lub możliwe jest stosowanie dysz ze stali nierdzewnej. Istnieje również chęć wyceny i spełnienia dalszych życzeń klientów.

Zrasacze dla stosowania z cieczami powodującymi korozję oraz ze ściekami

Te zraszacze są przeznaczone do użytku z cieczami korozyjnymi. Są wykonane ze specjalnych materiałów, a części aluminiowe są poddawane anodowemu utlenianiu. Wszystkie części mechaniczne są wewnętrznie chronione przed potencjalnym wpływem chemicznym. Można je również stosować przy wysokich ciśnieniach. Stosuje się je z wodą morską, aby zmniejszyć kurz i pył w portach, oraz ze ściekami, aby usunąć kurz i pył na wysypiskach. Modele S80 C.W.  i S80 SUPER C.W. - są używane do nawadniania trzciny cukrowej. Dysze ze stali nierdzewnej są dostępne na życzenie.

 

Dokumenty w języku angielskim

 

Turbine Sprinklers

TURBINE SPRINKLERS
Medium, Long Range

PDF
Sprinklers for Self-Propelled Machines TURBINE SPRINKLERS
for Self-Propelled Machines
PDF
Electronic Sprinklers ELECTRONIC SPRINKLERS
for Self-Propelled Machines
PDF
Sprinklers for Dust Suppression Industry SPRINKLERS
for Dust Suppression Industry
PDF
 

Dokumenty po włosku:

Irrigatori a turbina

IRRIGATORI A TURBINA
A MEDIA, LUNGA E
LUNGHISSIMA GITTATA

PDF
Irrigatori per macchine semoventi IRRIGATORI A TURBINA
PER MACCHINE SEMOVENTI
PDF
Catalogo Jet Electronic IRRIGATORI ELETTRONICI
PER MACCHINE SEMOVENTI
PDF
Catalogo Dust suppression IRRIGATORI PER L'INDUSTRIA
PER ABBATTIMENTO POLVERI

Nodolini s.n.c
via C. Iotti, 55
42045 - Luzzara (RE)