Elektroniczne zraszacze z systemem GPS

przez adam
Odsłony: 342

Prezentacja zraszaczy elektronicznych NODOLINI IRRIGATORI.

Zraszacz elektroniczny Nodolini Jet 100 oferowany przez naszą firmę ma wiele zalet. Z nim można wykonać następujące czynności:

- Kąt rozsyłu strugi można zmienić ręcznie lub automatycznie za pomocą pilota radiowego/ zdalnego

- W razie potrzeby zaprogramowany kąt wyrzutu 25 ° może być regulowany w zakresie od 18 do 26 °.

Nodolini oferuje elektroniczny zraszacz wyposażony w system GPS. Zraszacz działa z panelem słonecznym i jest zdalnie sterowany. Systemy nawadniające dla rolnictwa Nodolini zbudowane są z wysokiej jakości materiałów.

Zraszacz jest wyposażony w dwa anemometry

Mierzona jest siła wiatru i kierunek wiatru

Zraszacz reguluje swój kąt w pionie o maks. 7 ° i poziomo o max. 30 ° dostosowując się do warunków wiatrowych

Optymalne nawadnianie i najlepsza możliwa odległość rzutu jest możliwa nawet przy złym wietrze

Model Jet 100 Electronic - zraszacz turbinowy o bardzo długim rzucie

Złącze kołnierzowe nr 4, zaciski M10 o średnicy 166 mm. Seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. Kąt zraszania można ustawić za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania w prawo i w lewo; można również regulować prędkość, która nie jest już zależna od ciśnienia roboczego i może być zmieniana niezależnie dla każdego obrotu.

Model Jet 100 Electronic - przyłącze kołnierzowe, zraszacz turbinowy o bardzo długim rzucie

Jest to zraszacz z trajektoriami o różnych kątach. Kt trajektorii strugi może być nastawiony od minimum 18 do maksymalnie 26 stopni. Początkowy kąt ustawiony za pomocą programowania wynosi 25 stopni. Pochylenie można regulować ręcznie lub automatycznie za pomocą wbudowanego czujnika wiatru. Seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania.