Zraszacze turbinowe - średniego i dalekiego zasięgu

przez adam
Odsłony: 374

Model S60 - Zraszacz turbinowy z dalekim zasięgiem rzutu strugi

Połączenie kołnierzowe. Zraszacze rolnicze zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów, aby osiągnąć maksymalną wydajność przy zmniejszonych wymiarach. Dla modeli z serii S aż 3 lata gwarancji. JET 100 PLUS A.P. z zakresami do 100 metrów promienia zasięgu rzutu.

Model S80 S - Zraszacz turbinowy. Bardzo długi rzut strugi, z kołnierzem przyłączeniowym,

Zraszacze turbinowe - do maszyn samobieżnych

Stały napęd. Złącze kołnierzowe nr 6 zaciski M10 o średnicy 145 mm. Zraszacz turbinowy do instalacji na deszczowniach- maszynach samobieżnych. Trajektoria kąta rzutu strugi: 25 stopni. Możliwość szybkiego pozycjonowania. Idealnie działa w stromym terenie. Brak wibracji, które powodują przesuwanie się wózków. Przerywnik strugi.

Model S70 - 43 C.W. - Zraszacz z kołnierzem przyłączeniowym

Zraszacz - do korozyjnych cieczy i ścieków

Te zraszacze są przeznaczone do użytku z cieczami korozyjnymi. Wykonane są ze specjalnych materiałów, a ich aluminiowe części są poddawane anodowemu utlenianiu. Wszystkie części mechaniczne są chronione wewnątrz i są chronione przed możliwą reakcją/ agresją chemiczną. Można je również stosować przy wysokich ciśnieniach. Używane są z wodą morską do kontroli zapylenia w portach i ze ściekami do tłumienia pyłu na składowiskach. Modele S80 i S80 SUPER są używane do nawadniania trzciny. Dysze ze stali nierdzewnej są dostępne na życzenie.

Model S60 - 28 - Zraszacz antypyłowy/ przeciwkurzowy z przyłączem kołnierzowym

Zraszacz do przemysłu dla zastosowania antypyłowego

Dostępne również z 2-calowym przyłączem BSP. Obszar podzielony jest na zraszacze o trajektorii kąta lotu strugi 25 ° -28 ° (dla kopalni, stoczni) i zraszacze o trajektorii wylotu strugi 43 ° (dla hałd). Wszystkie modele przeciwpyłowe mają chronione ruchome części celem możliwości pracy w ekstremalnych warunkach. Aby lepiej chronić odsłonięte części, standardowo dostarczane jest pokrycie z warstwą ochronną z tworzywem sztucznym. Na życzenie klienta możliwe są indywidualne rozwiązania, np. utlenianie powierzchni dla szczególnie agresywnej wody lub możliwe jest zastosowanie dysz ze stali nierdzewnej. Firma jest również gotowa rozważyć i wykonać inne wymagania klientów.

Model Jet 100 -zraszacz turbinowy. Bardzo długi rzut strugi, przyłącze kołnierzowe

Zraszacze turbinowe - do deszczowni/  maszyn samobieżnych

Zaawansowany system, który nie zmniejsza zasięgu nawet przy dużych prędkościach w warunkach huśtania. Regulowana prędkość obrotowa. Przyłącze kołnierzowe. 6 śrub M10 o średnicy 145 mm. Zraszacz turbinowy do instalacji na desczowniach/ maszynach samobieżnych. Trajektoria kąta wylotu strugi: 25 stopni. Możliwość szybkiego ustawienia/ spozycjonowania. Idealnie działa w stromym terenie. Brak wibracji, które powodują przesuwanie się wózków. Przerywnik strugi.