O nas

przez adam
Odsłony: 394

"Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizującą się w nawadnianiu, rolnictwie, kontroli pyłu oraz zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska."

Nasz personel techniczny jest przeszkolony i doświadczony w planowaniu, doborze, i obsłudze systemów nawadniających.

 

Od pompy do zraszacza.

 Opracowaliśmy zaawansowane systemy komputerowe do symulacji zmiennych środowiskowych, zrozumienia ich potencjalnego wpływu i uzyskania maksymalnej wydajności systemu dla celów zastosowania zrasaczy dostosowanych do specyficznych cech dla danego miejsca.

 Specjalizujemy się w systemach kontroli pyłu w górnictwie, z rozwiązaniami stacjonarnymi i mobilnymi. W rolnictwie specjalizujemy się w systemach nawadniających pastwiska i rośliny uprawne, a także w projektach nawadniania dla każdej konkretnej aplikacji.

 Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy zmniejszyć liczbę wymaganych zraszaczy, wydłużyć żywotność systemu i zwiększyć zwrot z inwestycji.

 Nasz zespół bioinżynierii jest bardzo kompetentny. Mamy szczegółową wiedzę na temat wymagań systemowych i ograniczeń związanych z różnymi rodzajami źródeł wody (odpadami, kwasami, wodą korozyjną, wodą z materiałami ściernymi), gdzie każdy system można zaprojektować przy użyciu najlepszych komponentów, aby zapewnić najbardziej opłacalne rozwiązanie.