Nodolini Polska- opis zakresu oferty

przez adam
Odsłony: 355

"Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizującą się w nawadnianiu, rolnictwie, kontroli pyłu, zielonej energii, wsparciu zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska."

Nasz personel techniczny ma doświadczenie w dostarczaniu systemów nawadniających, od pompy do zraszacza. Opracowaliśmy zaawansowane systemy komputerowe do symulacji zmiennych środowiskowych, zrozumienia ich potencjalnego wpływu i uzyskania maksymalnej wydajności systemu dla celów aplikacji specyficznych dla danej lokalizacji.

Specjalizujemy się w systemach kontroli pyłu, systemach zarządzania wodą i odpylaniem w przemyśle wydobywczym, z rozwiązaniami stacjonarnymi i mobilnymi. W rolnictwie specjalizujemy się w systemach nawadniających pastwiska i tereny roślin uprawnych, a także w projektach nawadniania dla każdej konkretnej aplikacji.

Dzięki nowocesnym rozwiązaniom technicznym możemy zmniejszyć liczbę wymaganych zraszaczy, wydłużyć żywotność systemu i zwiększyć zwrot z inwestycji.

Nasz zespół bioinżynierii jest bardzo kompetentny. Mamy szczegółową wiedzę na temat wymagań systemowych i ograniczeń związanych z różnymi rodzajami źródeł wody (wodami odpadowymi- odpadami, wodami z kwasami, wodami powodującymi korozję, wodami z materiałami ściernymi), gdzie każdy system można zaprojektować przy użyciu najlepszych komponentów, aby zapewnić najbardziej opłacalne rozwiązanie.