Grupa Aqua od roku 1981 w przemyśle nawadniania

przez adam
Odsłony: 354

Hurtownik, importer i dystrybutor. Konserwacja/ Serwis.

W branży nawadniania od 1981 roku

Jesteśmy specjalistą od irygacji, dostawcą systemów stacjonarnych i mobilnych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem NODOLINI SPRINKLERS. Jesteśmy jedynym dystrybutorem zraszaczy deszczowych NODOLINI IRRIGATORI w Polsce i jednym z nielicznych w Niemczech. I mamy te produkty na stanie w naszym magazynie.

Nodolini ma kanały dystrybucji w Europie, Ameryce, Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji i innych krajach. NODOLINI POLSKA jest ważną gałęzią  NODOLINI.

NODOLINI s.n.c. jest włoskim producentem dużych systemów zraszaczowych. Zraszacze firmy Nodolini są dostępne w rozmiarach od 1 1/2" do 4" (DN40 - 100) dla połączeń gwintowanych i kołnierzowych. Są one zwykle używane do zastosowań w rolnictwie w przypadku wszystkich typów roślin oraz w usuwaniu kurzu w przypadku zakurzonych miejsc.

Międzynarodowy dystrybutor zraszaczy Nodolini.

Systemy tej firmy są w pełni elastycznym i rozszerzalnym rozwiązaniem do tłumienia dużych powierzchni zewnętrznych, tłumienia pyłu wzniecanego przez ruch pojazdów czy wiatr wokół wysypisk, linii transportowych, stoczni, stref załadunku i rozładunku.

Jako autoryzowany dystrybutor zraszaczy Nodolini oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości sprzętu nawadniającego i gwarantujemy 100% satysfakcji!

  • Nadaje się do przenośnych i stacjonarnych systemów rurowych;
  • Bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze;
  • Idealny zamiennik dla Sime, Ducara, Nelsona, Rainbirda.

Krótkie wprowadzenie do oferowanej marki: Nodolini buduje zraszacze od 60 lat i przez 2 pokolenia. W ostatnich latach przeszedł wielki rozwój i eksportuje wyroby na cały świat. Nasze zraszacze to produkty wysokiej jakości, o dużym zasięgu i najlepszej jednolitości zwilżania/ skrapiania. Możemy dostarczyć nasze produkty dostosowane pod konkretne i specyficzne wymagania klienta.