Producent elektronicznych systemów zraszaczy- Nodolini

przez adam
Odsłony: 372

NODOLINI s.n.c. jest włoskim producentem dużych systemów zraszaczowych. Firma została założona przez ponad 50 lat i od tego czasu specjalizuje się w tej gamie produktów. W tym czasie, dzięki ciągłym badaniom, rozwojowi i testowaniu, powstała kompleksowa oferta wysokiej jakości produktów.

Seria Jet Electronic firmy Nodolini Sprinkler rewolucjonizuje branżę nawadniania rozpylanego. Seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. Nie trzeba już przesuwać dźwigni ani mechanicznych pokręteł, aby wybrać pozycję nawadniania, a nawet zmienić kąt nawadniania. Wszystko, co wspomniano powyżej, można łatwo i bezpiecznie obsługiwać za pomocą pilota: nie jest już konieczne manewrowanie działem wodnym.

Kąt nawadniania można ustawić za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania w prawo i w lewo. Można również kontrolować prędkość, która nie jest już zależna od ciśnienia roboczego i może być zmieniana niezależnie dla każdego kierunku obrotu. Dzięki systemowi "just-angle" możesz ustawić kąt trajektorii, który jest lepiej dostosowany do kultury irygacji; ręcznie lub automatycznie z ustawieniami w wielofunkcyjnym pilocie zdalnego sterowania. Zraszacz Nodolini z powodzeniem połączył doświadczenie projektowe z różnymi poziomami nawadniania z bardziej zaawansowanymi technologiami, które gwarantują stałe i dokładne nawadnianie, jednocześnie pozwalając operatorowi pracować z maksymalnym bezpieczeństwem. Jesteśmy pewni, że ten produkt skutecznie spełnia wymagania nowoczesnego rolnictwa.