Elektroniczne zraszacze: Nodolini oraz IrriMOP

przez adam
Odsłony: 390

Zraszacze Nodolini Jet Electronic Series oferują rewolucję w nawadnianiu deszczowniami. Ta seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. Nie trzeba już przesuwać dźwigni ani mechanicznych ustawień, aby ustawić zraszacz, a nawet zmienić kąt nawadniania.

Wszystko to można zrobić wygodnie i zdalnie sterować z bezpiecznej odległości: Dzisiaj nie ma już potrzeby manewrowania zraszaczem. Za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania można ustawić kąt podlewania zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Można również ustawić prędkość, która nie zależy już od ciśnienia roboczego, ale można ją zmieniać niezależnie dla każdego kierunku obrotu.

System Just-Angle umożliwia ustawienie kąta trajektorii, który najlepiej nadaje się do podlewania roślin - ręcznie lub automatycznie z programowalnymi ustawieniami za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. W ten sposób zraszaczom Nodolini udało się połączyć doświadczenie projektowania zraszaczy z najnowocześniejszą technologią, gwarantując stałe i dokładne nawadnianie, zapewniając jednocześnie operatorowi maksymalne bezpieczeństwo. Jesteśmy pewni produktu, który spełnia potrzeby nowoczesnego rolnictwa.

Synergia dwóch urządzeń, elektronicznego tryskacza Nodolini i IrriMOP, pozwala zaprogramować całą trasę wyjadową wózka samojezdnego deszczowni, unikając przeszkód bocznych i dostosowując system do charakteru nawadnianego terenu.