Nodolini Sprinklers Polska

przez adam
Odsłony: 427

Nodolini Sprinkler to profesjonalna firma specjalizująca się w zraszaczach. Przebadaliśmy i opracowaliśmy nasze produkty i robimy to we Włoszech od ponad 50 lat. To pozwoliło nam połączyć solidność naszego zraszacza z wysoką wydajnością i wyjątkową lekkością.

Nasz kompletny asortyment produktów jest niezwykle wydajny dzięki nowoczesnej technologii. Nasze ciągłe badania przez ponad pięćdziesiąt lat działalności pozwoliły nam połączyć niezawodną inżynierię z najlepszą wydajnością. Jesteśmy pewni, że nasze produkty sprostają współczesnym potrzebom.

Obszary zastosowań są podzielone na trzy główne grupy:

rzut średni (np. S40),

długi rzut (np. S60) i

bardzo długi rzut (np. Jet 100 Plus)

Wszystkie modele ze średnich, długich i bardzo długich dystansach rzutu wody są chronione - wszystkie ruchome części są ukryte, i cecha ta zapewnia niezawodne działanie. Wszystko to ma na celu aby zapewnić maksymalną wydajność w systemach o średniej mocy. Powłoka z tworzywa sztucznego jest standardem w tym urządzeniu i zapewnia doskonałą ochronę odsłoniętych elementów.

Na życzenie klienta możliwe są indywidualne rozwiązania, takie jak np. twarde utlenianie do szczególnie agresywnych cieczy lub mozliwe są wykonania ze stali nierdzewnej. Firma jest również otwarta na inne wymagania klientów. Do tej pory zbudowaliśmy sieć wielu partnerów na całym świecie. Mamy kanały sprzedaży w Europie, Ameryce, Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji i innych krajach. Nasi dealerzy znacznie wzrośli w ciągu tych lat. Możemy zaoferować pełną gamę zraszaczy dla wszystkich aplikacji Oferujemy nasze produkty na rynki:

- Rolnictwo

- zwalczanie kurzu i pyłu

- zastosowania z cieczami żrącymi cieczami