Oferta firmy Nodolini w Polsce

przez adam
Odsłony: 381

Dostawca: Systemy nawadniające

  • ZRASZACZE DESZCZOWE - DO ROLNICTWA I REDUKCJI PYŁÓW/ ZAPYLENIA

Nodolini ma duży wybór dużych turbinowych zraszaczy dla rolnictwa i dla redukcji zapylenia, które sprawdziły się na rynku. Dostępne są w rozmiarach kołnierza 1 1/2 "- 4". W zależności od ciśnienia promień może wynosić od 18 do 99 metrów, a zakres przepływu od 80 do 4050 litrów / minutę.

 

  • ZRASZACZE DO PYŁÓW - DO REDUKCJI ZAPYLENIA, ZWALCZANIA PYŁÓW

Nodolini ma gamę zraszaczy kątowych o kącie 43 ° zaprojektowanych specjalnie do tłumienia pyłu na wysypiskach, hałdach, czy w kopalniach, portach itp. Średnice przyłączeń wahają się od 2 "gwintu do 4" kołnierza. W zależności od ciśnienia wysokość może wynosić od 11 do 36 metrów, a promień może wynosić od 37 do 80 metrów.

 

  • ZRASZACZE DO WODY POWODUJĄCEJ KOROZJĘ

Firma Nodolini oferuje gamę zraszaczy turbinowych Rain Gun zaprojektowanych specjalnie do korozyjnej czy żrącej wody. Są one odpowiednie do stosowania z wodą morską i ściekami do celów tłumienia pyłu w portach itp. Wszystkie części są anodowane lub powlekane w celu ochrony, wszystkie części mechaniczne są zabezpieczone/uszczelnione.

 

  • RAIN GUN SPRINKLERS- DZIAŁA WODNE

Nodolini oferuje gamę dużych zraszaczy, dział turbinowych Rain Gun. Działa wodne Rain Gun firmy Nodolini są dostępne w rozmiarach od 1 1/2" do 4" (DN40 - 100) dla połączeń gwintowanych i kołnierzowych. Są one zwykle używane do zastosowań w rolnictwie i w usuwaniu kurzu w przypadku wszystkich typów zakurzonych miejsc.