Opis oferty zraszaczy firmy Nodolini

przez adam
Odsłony: 374

Aqua  z dumą współpracuje z firmą Nodolini, aby dystrybuować wysokiej jakości zraszacze/ spryskiwacze wielkogabarytowe na terenie Niemiec i Polski.

Nodolini jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży technologii nawadniania zraszaczy turbinowych. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu i obecności w kilku krajach, Aqua jest wyłącznym dystrybutorem produktów Nodolini w Polsce i dystrybutorem w Niemczech.

Nodolini oferuje następujące korzyści podczas nawadniania dużych obszarów:

1) delikatna technologia napędu turbiny, która zapewnia doskonałą jednolitość zraszania i mniejsze zużycie w porównaniu do tradycyjnego bijaka / ramienia;

2) specjalne dysze powodują dłuższą trajektorię przy niższych ciśnieniach niż jakakolwiek inna dysza na rynku;

3) Podwieszone ramię rozrzutnika zapewnia lepszą jednolitość zraszania niż w ramionach zamontowanych inaczej;

4) Zastosowanie lepszej jakości materiałów prowadzi do najlepszej turbiny na dzisiejszym rynku w konkurencyjnych cenach.

Nodolini oferuje również zaawansowaną technologię sterowania elektrycznego / elektronicznego do pozycjonowania i sterowania włączaniem / wyłączaniem, których nie oferują żadne inne produkty. Seria Jet Electronic firmy Nodolini s.n. rewolucjonizuje przemysł irygacji zraszaczami. Seria elektromechaniczna wykorzystuje programowalne sterowanie elektroniczne i jest sterowana za pomocą wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania.

Produkty Nodolini można stosować w nawadnianiu rolniczym, nawadnianiu maszynowym, tłumieniu pyłu i innych sytuacjach związanych z zarządzaniem cieczą (rozrzut obornika, ścieków itp.).