Grupa Aqua dostarcza zaawansowane technicznie systemy nawadniające

przez adam
Odsłony: 391

Turbina i napęd bijakowy, głowice zraszaczy o małym lub dużym wydatku? Żaden problerm.

Aqua dostarcza zaawansowany technologicznie sprzęt nawadniający Nodolini do różnorodnych rozwiązań nawadniających.

Oferujemy światowej klasy sprzęt nawadniający dla profesjonalistów poszukujących perfekcyjnego nawadniania, zapewniającego idealną homogeniczność i niezawodność spryskiwaczy.

Zraszacze Nodolini są lepsze niż przyjęty standard. Zła jednostka nawadniająca powoduje zalewanie w niektórych obszarach i suszenie w innych. Zła równomierność wpływa również na rozmieszczenie nawozów w trakcie żniw, szczególnie w przypadku nawożenia nawozów za pomocą systemów nawadniających. Jeśli użyjesz nawozu poprzez system zraszaczy, słaba konsystencja nawadniania może pozbawić niektórych obszarów wystarczającej ilości nawozu i zrzucić nadmiar nawozu do innych obszarów.

Wszystkie nasze zraszacze turbinowe oferują ciągłe nawadnianie i powolną rotację nawet w zastosowaniach wysokociśnieniowych. W przeciwieństwie do innych zraszaczy, koła zębate naszych modeli nigdy się nie zawieszają.

Nawet nasze zraszacze o małej i średniej objętości zaskoczą Cię, przekroczysz swoje oczekiwania!

Nasza szeroka gama profesjonalnych napędów bijakowych i głowic zraszaczy o małej i dużej objętości oraz systemów nawadniających dla małych ogrodów hobbystycznych czy do dużych zastosowań w rolnictwie i przemyśle- jest szeroka. Wszystkie nasze produkty objęte są roczną gwarancją. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze najbardziej odpowiedniego systemu zraszaczy w swojej dziedzinie, skontaktuj się z nami.

Kup od nas, oszczędzaj czas i pieniądze! Poproś o BEZPŁATNĄ dostawę przy większych zamówieniach.