To Top

Nasze porady

Poczytaj o naszej pasji zraszaczy
Skontaktuj się. Chętnie będziemy z Tobą współpracować.

  • Start
  • O NAS
  • Nasz blog
  • Nasza oferta systemów ograniczania zapylenia i kurzu

Nasza oferta systemów ograniczania zapylenia i kurzu

Nodolini Big Gun Sprinkler

Aqua Grupa SBS z dumą współpracuje z firmą Nodolini, dzięki czemu sprzedaje wysokiej jakości zraszacze wielkogabarytowe na terenie Niemiec i Polski.

Aqua Grupa SBS we współpracy z Nodolini ma zaszczyt zaprezentować szeroki i zróżnicowany asortyment wysokowydajnych zraszaczy. Nodolini jest pionierem w produkcji zraszaczy z ponad 50-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Zraszacze opracowywane są dzięki naszym wspólnym wysiłkom i doświadczeniu.

We współpracy z NODOLINI SPRINKLERS z Włoch, Aqua Grupa SBS przedstawia szeroką gamę systemów nawadniających z wydajnymi zraszaczami do dużych obciążeń. Aqua Grupa SBS to zespół ekspertów inżynieryjnych, którzy aktywnie uczestniczą w dostarczaniu różnych systemów tłumienia pyłu czy nawadniania. Są to wysokowydajne zraszacze, jeden z wielu naszych produktów, rozwiązań i usług dla przemysłu przetwórczego. Nodolini jest pionierem w produkcji zraszaczy z ponad 60-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Zraszacze opracowywane są przez nasz wspólny wysiłek i doświadczenie w zakresie rzeczywistych wymagań klientów.

 

Oferta

Oferujemy kompletne rozwiązania dla wszystkich rodzajów otwartych na zapylenie i narażonych miejsc związanych z pyłami (np. hałdy, szlaki transportowe, kopalnie, otwarte stocznie, elektrownie cieplne itp.). Naszym celem jest projektowanie, inżynieria, dostawa systemu. Grupa Aqua ma na celu zapewnienie skutecznych rozwiązań problemów lotnych emisji pyłów w wyżej wymienionych obszarach przy minimalnym zużyciu wody i energii elektrycznej.

Główny składnik tych układów - zraszacze są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach wysokiego ciśnienia (15 bar) oraz są zabezpieczone: oksydacji poddano ich ruchome części, które pozwalają na długi okres użytkowania i bezproblemowe wykonanie sprawdzające się w latach ciągłej eksploatacji.

Opracowaliśmy trzy linie zraszaczy dla naszych systemów odpylania:

  1.  - S.W. = PRZECIWPYŁOWA (MODEL STANDARDOWY) Z WODAMI I ŚRODOWISKAMI, KTÓRE NIE SĄ KOROZJĄ
  2.  - C.W. =  TŁUMIENIE KURZY do pracy z agresywnymi cieczami, ściekami, z wykorzystaniem  wody morskiej, albo w środowisku sody
  3.  - A.W. = do tłumienia pyłu do cieczy ściernych (górniczych) z występującymi żrącymi płynami, ściekami, wodą morską, środowisko korozyjne

Nasz zespół jest zawsze gotowy do oceny i zaproponowania odpowiednich rozwiązań dla wszystkich rodzajów wymogów tłumienia pyłu.

Nasz personel techniczny jest zawsze dostępny celem pomocy dla naszych klientów - udzielamy porad w temacie warunków lokalizacyjnych, takich jak jakość wody, wiatru, wyjaśniamy szczegóły złożonych układów, charakterystycznych dla tłumienia emisji pyłu, kurzu. Wyjaśniamy dopuszczalne poziomy emisji, dajemy porady itp. w sprawie odpowiednich modeli zraszaczy i  rozwiązań na nich opartych.

 

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się