To Top

Aqua-Grupa SBS

Jesteśmy siecią hurtowni instalacyjnych
zlokalizowanych w zachodniej Polsce.

  • Start
  • OFERTA
  • Podział zraszaczy

Systemy tłumienia kurzu i pyłu marki Nodolini: podział

Witamy w Aqua- Grupa SBS. Firma zajmuje się w znacznej mierze doborem i sprzedażą profesjonalnych systemów tłumienia kurzu i pyłu w zakładach przemysłowych, w ujeżdżalniach koni i w innych warunkach gdzie jest to wymagane. 

Opracowaliśmy trzy linie zraszaczy dla naszych systemów odpylania:

- S.W. = PRZECIWPYŁOWA (MODEL STANDARDOWY): praca z cieczami, wodami i w środowiskach które nie powodują korozji.
- C.W. = TŁUMIENIE PYŁÓW, KURZY: do pracy z agresywnymi cieczami, ściekami, z wykorzystaniem wody morskiej, albo w środowisku sody
- A.W. = do tłumienia pyłu do cieczy ściernych (górniczych) z występującymi żrącymi płynami, ściekami, wodą morską, środowisko korozyjne

Opisy poszczególnych grup zaraszaczy

ZRASZACZE typu Rain Gun (działo wodne) -  DO REDUKCJI ZAPYLENIA, KONTROLI PYŁÓW

Nodolini ma duży wybór dużych zraszaczy turbinowych, które sprawdziły się na rynku. Dostępne są w rozmiarach kołnierza 1 1/2 "- 4". W zależności od ciśnienia promień może wynosić od 18 do 99 metrów, a zakres przepływu od 80 do 4050 litrów / minutę.

Więcej:

ZRASZACZE typu Rain Gun (działo wodne)  - DO PIELĘGNACJI PYŁÓW

Nodolini ma wiele zraszaczy mających trajektorię 43 ° kąta, zaprojektowanych specjalnie do tłumienia pyłu na hałdach w kopalniach, portach i tak dalej. Zakresy przyłączy wahają się od 2" gwintu do 4" kołnierza. W zależności od ciśnienia wysokość strugi może wynosić od 11 do 36 metrów, a promień jej zasięgu może wynosić od 37 do 80 metrów.

Modele:

ZRASZACZE typu Rain Gun (działo wodne)  - DO WODY POWODUJĄCEJ KOROZJĘ

Firma Nodolini oferuje gamę zraszaczy turbinowych Rain Gun zaprojektowanych specjalnie do wody korozyjnej czyli takiej która wywołuje korozję materiałów/ metali. Są one odpowiednie do stosowania z wodą morską do tłumienia pyłu dla portów itd. Wszystkie części są anodowane, pokryte powłokami lub inaczej ochronione, wszystkie części mechaniczne są uszczelnione.

Opisy:

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się