To Top

Aqua-Grupa SBS

Jesteśmy siecią hurtowni instalacyjnych
zlokalizowanych w zachodniej Polsce.

blog article

Oferta zraszaczy

Drukuj E-mail

Ogólna oferta produktowa firmy, opis dostępnych typów zraszaczy.

DO POBRANIA

Techniczne dane zraszaczy:

ZRASZACZE TURBINOWE 

Zraszacze turbinowe są używane do nawadniania dużych obszarów i są wykorzystywane w rolnictwie oraz w pielęgnacji ogrodu i krajobrazu. Często można je zobaczyć na boiskach sportowych, golfowych lub tenisowych.

Skontaktuj się z Account Managerem:  Tel. 693 053 015 lub 68 456 76 04 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

ZRASZACZE DLA PRZEMYSŁU

ZRASZACZE DO ZAPYLONYCH TERENÓW PŁASKICHOferowane zraszacze przeznaczone są do zraszania płaskich terenów zapylonych takich jak kopalnie, stocznie, itp.
Wszystkie zraszacze wyposażone są w funkcję "Dust", która chroni części ruchome produktu tak aby były w stanie pracować nawet w najcięższych warunkach. Wszystkie elementy zraszaczy pokryte są tworzywem sztucznym, który jeszcze lepiej chroni odsłonięte części.
Do tej grupy zraszaczy należą:

ZRASZACZE DO HAŁD PYLĄCYCH


Oferowane zraszacze przeznaczone są do zraszania hałd pylących. Wszystkie zraszacze wyposażone są w funkcję "Dust", która chroni części ruchome produktu tak aby były w stanie pracować nawet w najcięższych warunkach. Wszystkie elementy zraszaczy pokryte są tworzywem sztucznym, który jeszcze lepiej chroni odsłonięte części.
Do tej grupy zraszaczy należą:


 

ZRASZACZE DO PŁYNÓW KOROZYJNYCH I ŚCIEKÓWZraszacze te są przeznaczone do stosowania z płynami korozyjnymi. Są one wykonane ze specjalnych materiałów a ich poszczególne aluminiowe części są poddawane anodowemu utlenianiu. Wszystkie wewnętrzne części mechaniczne są zabezpieczone przez ewentualną agresją chemiczną. Zraszacze te mogą być również używane przy wysokich ciśnieniach wody. Mogą być one wykorzystywane z wodą morską dla minimalizowania pyłu w portach, do tłumienia pyłu na składowiskach. Modele S80 i S80 SUPER są wykorzystywane do nawadniania wywaru z trzciny cukrowej. Dysze ze stali nierdzewnej dostępne są na życzenie klienta.
Do tej grupy zraszaczy należą:

 

ZRASZACZE TURBINOWE DLA ROLNICTWA


Zraszacze przeznaczone dla sektora rolnictwa. Zaprojektowane z materiałów o wysokiej jakości. W celu uzyskania maksymalnej wydajności posiada ograniczone wymiary. Wszystkie zraszacze z serii S posiadają 3 letnią gwarancję. Zraszacz JET 100 PLUS A.P. posiada zakres promienia ponad 100 metrów!
Do tej grupy zraszaczy należą:

 

ZRASZACZE DO DESZCZOWNI PRZEJEZDNEJ (BĘBNOWEJ)


Zraszacze turbinowe do pojazdów samobieżnych.

 • TRAJEKTORIA ZRASZANIA 25°.

 • ZAAWANSOWANY SYSTEM, KTÓRY NAWET PRZY DUŻYCH PRĘDKOŚCIACH NIE ZMNIEJSZA ZASIĘGU ZRASZANIA (TYLKO JET 100 I JET 100 PLUS).

 • REGULOWANA PRĘDKOŚĆ OBROTU.

 • ZRASZANIE CIĄGŁE LUB PRZERYWANE.

 • WYSOKA WYDAJNOŚĆ NAWET NA STROMYM TERENIE.

 • ODPORNY NA WIBRACJE I NIERÓWNOŚCI TERENU, KTÓRE POWODUJĄ PRZEMIESZCZANIE SIĘ WÓZKA.


Do tej grupy zraszaczy należą:

Katalog

 

 

ZRASZACZE TURBINOWE O STEROWANIU ELEKTRONICZNYM DO DESZCZOWNI PRZEJEZDNEJ (BĘBNOWEJ)


Elektromechaniczny zraszacz z serii programowalnych elektronicznych systemów zarządzania. Jest zdalnie sterowany za pomocą wielofunkcyjnego pilota. Istnieje możliwość zdalnego ustawienia kąta nawadniania w prawo i w lewo, można również regulować prędkość obrotów, która nie musi być już uzależniona od ciśnienia roboczego i może być niezależna dla każdego kierunku obrotów. Dzięki systemowi "Just Angle" istnieje możliwość ustawienia kąta trajektorii, za pomocą zdalnego pilota. Wbudowany czujnik wiatru automatycznie dostosowuje trajektorię do prędkości wiatru.
Do tej grupy zraszaczy należą:

ZRASZACZE DO DESZCZOWNI OBROTOWYCH


Zraszacz turbinowy dalekiego zasięgu mający na celu maksymalizację wydajności ze średnich systemów zasilania. Tereny nawadniane są za pomocą obrotowych deszczowni zamontowanych na kołowym podwoziu. Zraszacze przeznaczone dla sektora rolnictwa, zaprojektowane z materiałów wysokiej jakości.

 • GWINT 2".
 • DYSZA 14-26 MM.
 • MINIMALNE CIŚNIENIE ROBOCZE 0,5 ATM.
 • BRAK KONIECZNOŚCI KONSERWACJI.
 • BRAK ZEWNĘTRZNYCH CZĘŚCI MECHANICZNYCH.
 • PRACUJE RÓWNIEŻ NA TERENACH O GÓRZYSTYM UKSZTAŁTOWANIU.
 • KONKURENCYJNA CENA - WYSOKA JAKOŚĆ.


Do tej grupy zraszaczy należą:

 

 ZRASZACZE - INSTRUKCJA OBSŁUGI

Modele: S60 - 43° DUST SUPPRESSION
S70 - 43° DUST SUPPRESSION
S80 SUPER - 43° DUST SUPPRESSION 
 
Plik z instrukcją obsługi w PDF (język angielski) (język polski)

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się